FORUM GILDI - Straznicy Stormwind City!

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-03-15 20:46:54

Kynamite

Sierżant

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 26
Punktów :   

Brak xp bar

Możecie mi powiedzieć, dlaczego nie mam xp bara?? Nie widzę ile mam doświadczenia i ile mi brakuje do następnego poziomu. Relog nie pomaga. Naciśnięcie klawisza C nie powoduje ukazania się tego xp bara. Gdy walczę z mobem o kilka poziomów więcej (np 62), nie ukazuje się ani ile xp dostałem za zabicie tego własnie moba i xp bar również się nie pokazuje.
To się dzieje na postaci Thordax (60 poziom). Na drugiej postaci (Brooke - 28 poziom) nie ma takiej sytuacji.
Na forum sunwell.pl się nie dowiem, bo mam tam bana na wieki wiekuiste :]  (powiedzenie prawdy sayuki i banik ).
Za odpowiedź z góry dziękuję


"... podejdź do niego z czcią, szacunkiem i honorem. Słuchaj jego rad, bo weteranem jest i widział więcej niż ty możesz sobie wyobrazić."

Offline

 

#2 2009-03-16 20:44:37

Rexxor

GUILD MASTER

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 29
Punktów :   

Re: Brak xp bar

hmm... niewiem czym to moze byc spowodowane:/

Offline

 

#3 2009-03-16 22:14:02

Kynamite

Sierżant

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 26
Punktów :   

Re: Brak xp bar

Dzięki za radę
Tyle to i ja wiem. Popatrzcie co na forum się dzieje. Może komuś innemu też się to przytrafiło? Będę wdzięczny


"... podejdź do niego z czcią, szacunkiem i honorem. Słuchaj jego rad, bo weteranem jest i widział więcej niż ty możesz sobie wyobrazić."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wesele.pun.pl www.logistykaaon.pun.pl www.bleachbattels.pun.pl www.siatka.pun.pl www.poke-sinnoh.pun.pl